Siparişimi iptal edebilir miyim?
Eğer siparişiniz henüz üretim işlemine alınmadıysa iptal edebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iade edebilirim?
14 günlük süre içerisinde yasal cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bize talep göndermenizle birlikte sizinle iletişime geçilecek ve süreçle ilgili bilgiler iletilecektir. Ürünlerinizi, varsa hediyeleriyle birlikte adresimize göndermenizle birlikte para iadeniz hesabınıza yapılacaktır.

Teslim aldığım ürünü değiştirebilir miyim?
Değişim imkanımız bulunmamaktadır.

İade şartları nelerdir?
Öncelikle yasal iade süresi 14 gündür. 14 günü aşan iadeler kabul edilememektedir. Siparişinizdeki ürünleri ve varsa ambalaj/hediyeleri ile birlikte kargo firmasına teslim etmeniz yeterlidir.

Kişiselleştirilmiş ürünleri iade edebilir miyim?
Eğer üründe üretim veya kargo kaynaklı bir kusur yoksa mümkün değildir. 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler” iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez.” ifadesi yer almaktadır. Üründe bir hata ya da kusur bulunuyorsa bizimle iletişime geçmeniz durumunda yeni ürün gönderimi yapabilmekteyiz.

İade ücreti kim tarafından ödenir?
İadelerden oluşan kargoların ücretleri tarafımızca karşılanmaktadır.

Para iadesi yerine başka bir ürün alabilir miyim?
Tabii ki. Siparişinizin bedelince size hediye çeki tanımlayabiliriz. Bu hediye çekini sonraki siparişinizde kullanabilirsiniz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?